Share this content on Facebook!
24 Nov 2016

instagram takipçi hilesi
Instagram, bugün web'de faaliyet gösteren bir çok sosyal paylaşım sitelerinden bir diğeri. Fotoğraflarınızı özel veya genel olarak paylaşabileceğiniz bir platformdur. Şimdi, daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyorsanız, Instagram takipçilerinizi toplamaya başlamanız gerekir.

instagram takipci hilesi
Instagram takipçilerini hızlı şekilde alabilmek için birkaç yasal ve denenmiş ve test edilmiş teknikler aşağıda verilmiştir.

Herkese açık hesaplar -

Özel bir hesabınız varsa, yalnızca paylaştıklarınızı görebilen arkadaşlarınızdır. Bu nedenle, Instagram takipçilerini hızlı bir şekilde almanın ilk adımı halka açık olmaktır. Gerçekten gizlilik kaygılarınızdan endişelenenler için, paylaşmayı seçtiğiniz şeyleri her zaman kontrol edebilirsiniz.

Hashtags -

Instagram, fotoğrafları filtrelemek için hashtag'ları kullanır. Fotoğrafları aradığınızda, sosyal medya ağı tüm fotoğrafları ortak bir hashtag ile gösterecektir. Fotoğraflarla birlikte gitmek üzere hashtag'ları seçerken popülarite tek kriter değildir. Alakalı olanları da kullanmalısınız. 3, fotoğrafınızla birlikte kullanmak için ideal hashtags sayısıdır.

Düzenli yüklemeler -

Uyuyan bir hesap genellikle pek çok takipçiye rastlamaz. Instagrammers düzenli olarak aktif olmayan hesapları silerek çıkarmak eğilimindedir. Dolayısıyla, strateji, hesabınızı yeni, orijinal ve büyüleyici içeriğe göre yenilemektir.

Parmağınızın kuralları gereği çok az yazı göndermeyin ve sayfanızın taşmasına yol açmayın. Her gün bir fotoğraf iyi bir standarttır.

Filtreleri kullan -

Neden filtreler kullanmalısın? Eh, fotoğraflarınızın görünümünü iyileştiriyorlar ve daha kişisel bir dokunuş ekliyorlar. Bu ek güzellik duygusu, kaliteli çalışmaları takip etmeyi seven daha fazla takipçi çekmek için yeterlidir. Uygulamadan önce belirli bir filtrenin nasıl göründüğünü kontrol edin.

Resimli kolajlar -

Yalnız bir resim yüklemek yerine, birden fazla görüntüyü tek bir resim halinde birleştirebilirsiniz. Bu hikayeler bir hikaye anlatırken daha ilginç. Bu amaçla kullanabileceğiniz, ücretli ve ücretsiz üçüncü parti kolaj yapıcılar ve fotoğraf düzenleme uygulamaları bulunmaktadır.

Zaman geldi -

En nefes kesen fotoğrafların, Instagram topluluğunun tamamı uyurken gönderirseniz izleyiciye sahip olmayacaksınız. Instagram'daki zirve saatleri çalışma öncesi sabah ve işten sonraki akşam akşamları. Çoğu Instagrammers hesaplarını kontrol ettiğinde budur. Bu yüzden, yüklemeleriniz doğru.

Izleyin, beğen ve yorum yapın -

Instagram'daki görünürlüğünüzü artırmak için başka bir ipucu başkalarını takip etmektir. Onlar karşılığında sizi takip edebilirler. Başkalarının fotoğraflarını ve videolarını beğenerek ve yorum yaparak bir adım öne geçin. Fotoğraf sahibinin ve takipçilerinin dikkatini çekeceksinizdir. Instagram hesabınızı kontrol etmelerini isteyebilir, böylece takipçiler olasılığını artırabilir.

Facebook'la senkronize edin -

Facebook'un Instagram'ı üstlenmesiyle Facebook ve Instagram hesabınızı entegre ederek fotoğraflarınızı her iki platformda da paylaşabilirsiniz. Bu şekilde Instagram etkinliğiniz Facebook'ta akışa geçiriliyor. Bir Instagram hesabına sahip olan Facebook Arkadaşları, yüklediklerinizi beğenirse sizi takip etmeye başlayacaktır.

Eylem çağrısı -

Altyazılarınızın güçlü bir Harekete geçirme eylemi olmalıdır. Altyazılarınızla daha iyi anlaşmayı hedeflemelisiniz. Bu esnada, onları yorumlamaya veya ilginç bir tartışma başlatmaya zorlamalıdırlar.
Comments

There isn't any comment in this page yet!

Do you want to be the first commenter?


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: